Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Objednávka a uzavření smlouvy

Veškeré objednávky uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu www.tapety-a-folie.cz  jsou pro obě strany závazné.

Prodávající: Tapety eshop s.r.o., Michala Verešíka 10/691, 949 01 Janíkovce, Slovenská republika

DIČ: 1046526668
IČO: 47 490 781

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s nákupními i reklamačními podmínkami.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je pravdivé a úplné vyplnění všech údajů a náležitostí, které systém vyžaduje.
Kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím vzniká odesláním objednávky ze strany kupujícího zákazníka a jejím přijetím na straně prodávajícího.

Dodací podmínky

Prodávající se zavazuje:

Prodávající nenese odpovědnost pokud:

Kupující se zavazuje:

Prodávající je oprávněn požádat kupujícího o potvrzení objednávky i jiným způsobem, např. telefonicky nebo písemně. Kupující bere na vědomí, že prodávající může odmítnout zaslat zboží pokud kupující odmítne objednávku potvrdit.

Dodací lhůty:

Zboží expedujeme bez zbytečného odkladu ve lhůtě do 14 pracovních dnů od přijetí objednávky. Závisí to na dostupnosti zboží, zda se nachází v našem interním skladu, nebo u našich dodavatelů. V případě že se zboží na skladě nenachází, zákazník je informován o celém průběhu objednávky a zboží doručíme dle vzájemné dohody, max. do 8 týdnů. Doručení je realizováno přepravní společností IN TIME s. r. o.

Ceny zboží
Ceny jsou platné v době objednání zboží včetně 20% DPH a platí pro celé území České republiky.
Ke zboží je vždy připojena faktura, která je zároveň i dodací a záruční list.

Platby a poštovné
Zboží zasíláme:

Poštovné a balné:
Banka:  FIO a.s. č.ú.: 2300512816/2010

Zrušení objednávky
1. V případě, že má kupující zájem objednávku stornovat, musí zvolit takovou formu, která je pro prodávajícího zřejmá a pochopitelná.
2. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku a také právo odstoupit od smlouvy nebo její části, pokud:
(A) zboží se nevyrábí nebo se přestal vyrábět, je vyprodáno nebo
(B) změnila se cena dodavatele zboží nebo
(C) nesprávně uvedená cena zboží

Vrácení zboží

Vrácení zboží se řídí Zákonem č. 108/2000 Z. z. . V případě speciálních objednávek a zakázkové výroby je vrácení bez udání důvodu nemožné. O tom, že objednávka má speciální charakter nebo, že se jedná o zakázkovou výrobu bude kupující vyrozuměn a poučen. Zboží se vrací na adresu odesílatele v původním balení, kompletní a nepoškozené.

Speciální zákazka

Pokud je zboží specialně upravováno pro potřebu zákazníka (a to zejména stříhání samolepících tapet), jedná se o speciální zakázku a platí, že pokud se samolepící folie nastříhá na přání zákazníka dodavatel nemá povinnost takto upravené zboží odebrat zpět.


Reklamační řád
  1. Odstranění závady
  2. Pokud se závada nedá odstranit zboží bude vyměněno za nový nebo dohodou za zboží podobný
  3. Pokud není možné realizovat posloupnost podle 1 a 2 pak prodávající vrátí peníze kupujícímu.
Reklamaci zboží vyřizuje prodávající maximálně do 30 dnů od data uplatnění reklamace kupujícím.
Vybavením oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. Pokud byla reklamace v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, pak záruční doba běžet znovu od data vyřízení reklamace.

Ochrana osobních údajů

Ve smyslu zákona č.. 428/2002 Sb. z. o ochraně osobních údajů. Provozovatel internetového obchodu tapety-a-folie.cz se zavazuje, že osobní data, které poskytne kupující prostřednictvím objednávkového formuláře nebudou bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data na komerční nabídku nesouvisející s propagací tohoto internetového obchodu. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka kdykoliv jeho osobní data vymaže ze své databáze.
Běží na OpenCart. | Sledujte nás na: