Speciální samolepící fólie

Speciální

Speciální
Samolepící speciálni tapety a fólie určené k renovaci dveří lze rozdelit na kovové, kúže, tabulové, sametové a zrcadlové.Lze je využít při renovaci nábytku, polic, dveří, kuchyňských linek,...  Bezesporu největší výhodou je cena a jednoduchá aplikace fólií. Zvládne to opravdu i naprostý laik.Vaše zařízení dostane díky nim úplně nový rozměr a vzhled.

Nabízíme samolepící  fólie s dekorem: hlinik, měd,koženka, kúže had, samet bordový, samet černý, tabulová bíla, tabulová zelená, zrcadlova lesklá...

Nabízíme Vám samolepící fólie holandské značky GEKKOFIX,
Fólie se vyrábí v šířkach 45cm, 67,5cm, 90cm.
Cena je uvedená za 1metr nebo 1ks. Do obdélníku napište místo jedničky požadovanou délku fólie v metrech. Systém automaticky přepočte konečnou cenu.  (délka návinu v  rolích je rozdílna).

UPOZORNĚNÍ - Stříhání samolepicích fólií na míru, podle potřeb zákazníka, se považuje za výrobu na míru,  takhle upravený tovar dodavatel nemá povinnost vzít spátky a kupující toto ustanovení respektuje v plném rozsahu. Pokud si zákazník koupí celé obchodné balení (rolku), samozřejme toto ustanovení neplatí. Dekujeme za pochopení.

Obrázky s inspiracemi a Návod pro správnou aplikaci samolepících fólií najdete v sekci Rady a inspirace.

Upřesnit hledání

Běží na OpenCart. | Sledujte nás na: