Transparentní fólie

Transparentní

Transparentní
Samolepící transparentní tapety a fólie lze rozdelit na samolepíci a vitrostatické.Vitrostatické fungují na principu statické elektřiny, lze je kdykoli sundat a znovu použít. Lze je využít například k lepení na skleněné výplně, koupelnové zástěny, okna,  všude, kde je potřeba docílit soukromí.
Jsou ideální k dekoraci veškerých hladkých ploch. Bezesporu největší výhodou je cena a jednoduchá aplikace fólií. Zvládne to opravdu i naprostý laik.Vaše zařízení dostane díky nim úplně nový rozměr a vzhled.

Nabízíme Vám samolepíci fólie s dekorem: balóny, macko pooh, kapky, kosočtverce, písek, čtverce, mikado, princezna,...

Nabízíme Vám samolepící fólie holandské značky GEKKOFIX,
Fólie se vyrábí v šířkách 45cm, 67,5cm a 90cm.
Cena je uvedená za 1metr. Do obdélníku napište místo jedničky požadovanou délku fólie v metrech. Systém automaticky přepočte konečnou cenu.  (délka návinu v  rolích je 15m).

UPOZORNĚNÍ - Stříhání samolepicích fólií na míru, podle potřeb zákazníka, se považuje za výrobu na míru,  takhle upravený tovar dodavatel nemá povinnost vzít spátky a kupující toto ustanovení respektuje v plném rozsahu. Pokud si zákazník koupí celé obchodné balení (rolku), samozřejme toto ustanovení neplatí. Dekujeme za pochopení.

Obrázky s inspiracemi a Návod pro správnou aplikaci samolepících fólií najdete v sekci Rady a inspirace.

Upřesnit hledání

Běží na OpenCart. | Sledujte nás na: