Samolepící fólie

Samolepící folie

Samolepící folie
Venilia Décor vyrábí vysoce kvalitní samolepící dekorativní fólie pod značkou "Gekkofix®". Sortiment zahrnuje samolepicí dekorativní fólie, samolepící okenní fólie, statické okenní fólie a samolepící protisluneční fólie.​

Samolepicí fólie je určena k dekoraci a renovaci hladkých ploch v interiéru jako je nábytek, lednička, kuchyňská linka, sklo, dveře, aranžérské práce a výstavnictví ... ...
Vyrábějí a dodávají se v šířkách 45 cm, 67,5 cm a 90 cm a délka návinu v rolích je vždy standardně 15 m. To je obchodní balení. My vám však odstřihneme takovou délku jakou potřebujete. Fólie stříháme na celé metry.

UPOZORNĚNÍ - Stříhání samolepicích fólií na míru, podle potřeb zákazníka, se považuje za výrobu na míru,  takhle upravený tovar dodavatel nemá povinnost vzít spátky a kupující toto ustanovení respektuje v plném rozsahu. Pokud si zákazník koupí celé obchodné balení (rolku), samozřejme toto ustanovení neplatí. Dekujeme za pochopení.


Do kolonky množství uvádějte délku zaokrouhlenou na celé metry.
Toto se nevztahuje na fólie, které mají 2 m obchodní balení. Tyto fólie nestříháme a objednávají se na kusy. Informaci o rozměrech balení a způsobu objednávání najdete u každého produktu.

Obrázky s inspiracemi a Návod pro správnou aplikaci samolepících fólií najdete v sekci Rady a inspirace.
 

Upřesnit hledání

Běží na OpenCart. | Sledujte nás na: