Jednobarevné samolepící fólie

Jednobarevné

Jednobarevné
Samolepící tapety a fólie jednobarevné- lesklé, matné, fluor, sametové, zrcadlové. Lze je využít například při renovaci nábytku, při renovaci dveří, polic, kuchyňských linek, dětských pokoju, reklamních ploch, informačních tabulí,...
Jsou ideální k dekoraci veškerých hladkých ploch. Bezesporu největší výhodou je cena a jednoduchá aplikace fólií. Zvládne to opravdu i naprostý laik.Vaše zařízení dostane díky nim úplně nový rozměr a vzhled.

Nabízíme Vám samolepíci fólie s dekorem: bíla lesklá, červená lesklá, zelená lesklá, černá matná, modrá matná, žlutá matná, fluor zelená, fluor oranžová, samet modrý, samet bordový, samet šedý, zrcadlová lesklá,...

Nabízíme Vám samolepící fólie holandské značky GEKKOFIX,
Fólie se vyrábí v šířkách 45cm, 67,5cm a 90cm.
Cena je uvedená za 1metr. Do obdélníku napište místo jedničky požadovanou délku fólie v metrech. Systém automaticky přepočte konečnou cenu.  (délka návinu v  rolích je 15m u některých 5m).

UPOZORNĚNÍ - Stříhání samolepicích fólií na míru, podle potřeb zákazníka, se považuje za výrobu na míru,  takhle upravený tovar dodavatel nemá povinnost vzít spátky a kupující toto ustanovení respektuje v plném rozsahu. Pokud si zákazník koupí celé obchodné balení (rolku), samozřejme toto ustanovení neplatí. Dekujeme za pochopení.

Obrázky s inspiracemi a Návod pro správnou aplikaci samolepících fólií najdete v sekci Rady a inspirace.

Upřesnit hledání

Běží na OpenCart. | Sledujte nás na: